نمای پانچ متال
خانه / نمای پانچ متال / آشنایی با قیمت اجرای نمای پانچ متال

آشنایی با قیمت اجرای نمای پانچ متال

نمای پانچ متال یکی از نماهای دو پوسته فلزی ساختمان های جدید می باشد که مورد استقبال مردم و معماران قرار گرفته است که امکان سایه اندازی را برای سطوح آفتاب گیر ساختمان ها ایجاد می کند، در همین راستا عواملی متعدد سبب افزلیش و کاهش قیمت اجرای نمای پانچ متال می شوند.

آشنایی با قیمت اجرای نمای پانچ متال

ورق های استفاده شده برای این نما از جنس آلومینیوم، فولاد، کامپوزیت و فایبرسمنت است، نمای پانچ متال نیمه شفاف می باشد و قیمت اجرای نمای پانچ متال در صورت نصب بر روی قسمت های دیواری تا شیشه ای نمای ساختمان به دلیل نصب آسان تر بسیار ارزان تر محاسبه می شود.
ورق های نمای پانچ متال به راحتی طراحی شده و خم و پیکربندی می شود، این نما عنصر تزئینی بسیار سبکی است که در شرایط آب و هوایی سخت استحکام دارد.
نمای دو پوسته پانچ متال نمایی از پیش ساخته شده است و با برش توسط دستگاه های سی ان سی دایره های یکنواخت و ظریفی روی آن ایجاد می شود که البته بر روی قیمت اجرای نمای پانچ متال بی تاثیر نمی باشد، همچنین می توان با ارائه و سفارش طرح ، طرح مورد نظر خود را تحویل گرفت.

عوامل موثر در قیمت تمام شده نمای پانچ متال

در طراحی نمای دو پوسته باید به این نکته توجه کرد که برای تمام فصول سال مناسب باشد و جریان هوا را کنترل کند، تهویه هوا ، کاهش میزان سر و صدا و پوشش لوله های نامنظم و زشت نمای ساختمان از دیگر خصوصیات خوب بی اهمیتی نسبت به زیاد یا کم بودن قیمت اجرای نمای پانچ متال است.
قیمت اجرای نمای پانچ متال بسته به عواملی همچون کیفیت جنس ورق انتخاب شده، نصب شدن روی دیوار یا شیشه، طرح پانچ متال خریداری شده و نحوه برش ورق پانچ متال دارد.
قیمت اجرای نمای پانچ متال با نحوه برش ورق متفاوت می شود، برش سی ان سی دارای کیفیت بسیار بالایی است و مناسب ورق های فایبر سمنت می باشد، برش با لیزر کیفیت متوسط تری دارد و مناسب ورق های آهنی است.
دستگاه پرس برش بسیار خوبی برای طرح های تکراری و کم انحنای ورق های آلومینیومی و آهنی می باشد اما دستگاه تیغه ای فقط روی ورقه های از جنس کامپوزیت صرفه اقتصادی دارد.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین مرکز طراحی و اجرای انواع نمای فلزی

بهترین مرکز طراحی و اجرای انواع نمای فلزی شرکت های زیادی امروزه به مرکز طراحی …