نمای پانچ متال
خانه / پانچ متال / فروشنده نما دوپوسته پانچ متال در تهران

فروشنده نما دوپوسته پانچ متال در تهران

امروزه یکی از دغدغه های اصلی سازندگان و طراحان نمای مدرن در تهران ، یافتن شرکت و یا مجموعه است که بتواند به خوبی و با کیفیت مناسبی نما دو پوسته پانچ متال در تهران را تولید و ساخت و اجرا نماید.

در واقع فروشنده نما دوپوسته پانچ متال در تهران ، به دلیل آن که صنف فلز کاران در این حوزه بسیار توسعه یافته و مجموعه های متنوع با دیسیپلین کاری های متفاوتی پا به این عرصه گذاشته اند؛ انتخاب بهترین گزینه برای یافتن فروشنده اصلی و متمرکز و متخصص نما دوپوسته پانچ متال ، به دلیل نو پا بودن این حوزه در صنعت ساختمان کمی نیاز به زمان و دقت بیشتری دارد.

مراحل انتخاب سیستم نما دوپوسته فلزی

مراحل انتخاب سیستم نما دوپوسته فلزی

اما مراحل اصلی انتخاب سیستم نما دو پوسته فلری ؛ خود به عنوان آیتمی مهم در پیدا کردن فروشنده نما دو پوسته فلزی در تهران تاثیر بسزایی دارد.

به طور مثال ممکن است شما طرحی را انتخاب کنید که با دستگاه های ساده پرس برک پانچ قابل تولید باشد و هزینه چندانی روی دست شما نگذارد؛ ولی به دلیل ان که به کارگاهای مراجعه کرده اید که تمرکزش بر روی سیستم های برش سی ان سی لیزر تمرکز یافته ؛ همان طرح ساده را با هرینه خیلی بیتشر با دستگاه سی ان سی لیزر برای شما اجرا می کند و قیمت تمام شده محصول نما دو پوسته سی ان سی پانچ متال شما را بیهوده افزایش می دهد.

قیمت اجرای نما دوپوسته پانچ متال

قیمت اجرای نما دوپوسته پانچ متال

طبق مثالی که در بخش قبل به عنوان یک گزینه ساده مطرح گردید قیمت اجرای نما دو پوسته پانچ متال علاوه بر مسائل ، تولید ساخت خم و کاست کردن در بخش های دیگر از قبیل نوع سیستم رنگ پودری الکترو استاتیک یا رنگ آنادایز دچار نواساناتی می گردد.

هر چه قدر مجموعه ای که برای انتخاب سیستم اجرای رنگ بر روی پانل ها انتخاب می گردد سیستم حرفه ای تر و با دستگاه های مدرن تری باشد، ماندگاری رنگ بر روی پانل های دو پوسته پانچ متال در دراز مدت نیز افزایش می یابد.

همچنین سیستم اجرایی انتخابی اعم از این که سیستم فیکس هنگ و یا با اتصالات جدید تر و یا هیلتی باشد ، قیمت تمام شده نما دو پوسته پانچ متال را افزایش می دهد.

فاصله نمایی که قرار است اجرا شود با دیواره اصلی ساختمان ، نیز  بسیار مهم است. هر چه این فاصله بیشتر باشد پروفیل های قوی تر ناودانی برای دستک گرفتن نیاز است. در اسکلت های بتنی هزینه های پلیت کوبی نیز اضافه می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مشاور فنی و اجرایی ما تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانجات تولید کننده ورق پانچ متال آهنی

تولید کنندگان ورق پانچ متال آهنی، عموما کارخانجاتی هستند که در شهرک های صنعتی واقع …