نمای پانچ متال
خانه / اکسپنددمتال/استرچ متال / خرید استرچ متال درجه یک نما

خرید استرچ متال درجه یک نما

خریداران به منظور خرید استرچ متال درجه یک نما باید قبل از اقدام به خرید با مهندسین و معماران و افراد کار آزموده مورد اعتماد در مورد نحوه خرید و انتخاب ورقی با جنس، ضخامت و ابعاد مناسب برای ساختمان خود مشاوره ای داشته باشند تا راه کارهای تخصصی و حرفه ای را دریافت کنند.

آشنایی با خرید استرچ متال درجه یک

 

شرکت های مختلف داخلی و خارجی تولید استرچ متال یا اکسپنددمتال صفحات فلزی، با جنس های مختلف را طی مراحل متنوع تولید کششی و برشی قرار می دهند؛ تا ورقی مناسب با رنگ های مختلف و ضخامت های متنوع را به منظور استفاده های مختلف در دسترس مهندسان و معماران قرار دهند.

خرید استرچ متال درجه یک به نوع و مکان استفاده در حصار کشی، نمای ساختمان و سقف کاذب و انتخاب جنس استرچ متال، ابعاد و نحوه برش این ورق وابسته است.

مصالج به کار رفته در استرچ متال درجه یک

سیستم های نصب استرچ متال مخصوص نما از جنس آلومینیوم

قابل ذکر است که این ورق با جنس آلومینیوم، مس، فولاد، برنج و استیل در بازار به خرید و فروش می رسد و خریداران با توجه به مورد استفاده خود در روی نمای شیشه ای و یا دیواری به انتخاب ضخامت ورق که از میلی متر تا سانتی متر است؛ به منظور داشتن خرید استرچ متال درجه یک می پردازند.

روش های خرید استرچ متال مخصوص نمای ساختمان

روش های خرید استرچ متال درجه یک می تواند به صورت حضوری و با مراجعه به شرکت ها و نمایندگی های فروش شان و استفاده از خرید و فروش های اینترنتی و مقایسه قیمت ها و ارائه خدمات آنها صورت گیرد.

مشتریان در خرید استرچ متال درجه یک باید به شرکتی که با آن معامله می کنند و مقایسه قیمت هایش با شرکت های دیگر بپردازند، اگر چه با پیشرفت فضای مجازی در زمان کنونی خرید اینترنتی به دلیل حذف واسطه ها و به اصطلاح بازار وسیع تر برای انتخاب محصول رواج بیشتری دارد.

زیبایی خیره کننده در شب و روز، آفتابگیر بودن ورق، قیمت پایین، تهویه مناسب هوا، رنج متنوع رنگ ها و طرح های مختلف این ورق ها سبب استقبال بسیار زیاد مردم در استفاده از این محصول شده است.

خرید استرچ متال درجه یک به طرح انتخاب شده، درجه حفاظتی آن، نحوه نصب، ارائه خدمات پس از فروش و شرایط استفاده از گارانتی بستگی دارد.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان ورق اکسپنددمتال نما با کیفیت بالا در تهران

ورق اکسپنددمتال نما چیست؟ ورق اکسپنددمتال مخصوص از آن دسته نماهای فلزی جدیدی است که …