نمای پانچ متال
خانه / نمای ساختمان / شرکت اجرای نما کرتین وال

شرکت اجرای نما کرتین وال

امروزه برای هر پروژه با نمای شیشه ای با کیفیت، نیاز به یک شرکت مجری توانمند به لحاظ فنی و اجرایی می باشد. شرکت اجرا نما کرتین وال می بایستی نسبت به سلایق مختلف معماری آشنایی کافی داشته باشد؛ تا بتواند بیشترین تعامل گفتاری و درک کانسپت ذهنی و طرحواره ای را با معماران پروژه داشته باشد.

چرا که درک و فهم آن چه معماران آرشیتکت ها ، نسبت به نمای کرتین وال پروژه شان و منظری که قرار است این نما برای پروژه شان  ایجاد می نماید؛ نیاز به داشن کافی نسبت به دیتیل ها و جزییات و مباحث طراحی نما دارد.

انواع گوناگون نما کرتین وال

انواع گوناگون نما کرتین وال

نما کرتین وال انواع گوناگونی به لحاظ ساختار های اجرایی و همچنین ظاهر بصری که به ساختمان میدهد؛ دارد. به طور مثال نماهای کرتین وال استیک و یونیتایز هر کدام روش های اجرایی و مهندسی متفاوتی دارندغ که بسته به نیاز های هر پروژه مورد استفاده قرار می گیرند.

و در عین حال به لحاظ بصری و ظاهری نماهای کرتین وال فریم لس یا بدون قاب نسبت به نماهای کرتین وال فیس کپ یا درپوش دار بسیار تفاوت دارند. نماهای فریم لس یک ظاهر بسیار یکپارچه و تخت و بدون برجستگی و بیرون زدگی را ایجاد می نمایند که اصطلاحا به عنوان سیستم های یوچنل نیز شناخته می شوند.

همچنین نماهای درپوش دار یا فیس کپ قابلیت دارند تا خطوط افقی و عمودی در نمای ساختمان با کمک درپوش های نیم دوکی و یا مستطیلی ، به صورت برجسته تا حتی ۲۵ سانتی بیرون زدگی درنمای کترنیو ال اجرا گردند.

فروش انواع نما کرتین وال

فروش انواع نما کرتین وال

فروش نما کرتین وال در سطوح مختلفی از پروژه های کوچک چند صد مترمربعی و تا برج های چند دهد هزار متری ، توسط کارخانه های تولید پروفیل آلومینیومی کرتین وال و مجریان و پیمانکاران و شرکت های معتبر نمای کرتین وال صورت می گیرد.

امروزه اکثر برج های بلند مرتبه در کلانشهر های ایران و منطقه خاورمیانه از دبی تا ترکیه اقدام به استفاده از نماهای کرتین وال نموده اند. فروش انواعه نماهای کرتین وال در پروژه های بلند مرتبه عموما به دلیل سرعت و دقت بسیار بالا، با استفاده از سیستم کرتین وال یونیتایز انجام می شود. چا که در این سیستم کلیه مقاطع پروفیل و یونیت های شیشه با هم دیگر به صورت یک یا چند پانل بزرگ در کارخانه ساخته می شوند غ و با دقت بسیار بالا در محل ساختمان پروژه به وسیله ماشین آلات مخصوص در کوتاه ترین زمان ممکن فقط نصب می گردند.

به طوری که زمان اجرای این نوع از نمای کرتین وال یک سوم نمای کرتین وال استیک تخمین زده می شود.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده نما دوپوسته پانچ متال در تهران

امروزه یکی از دغدغه های اصلی سازندگان و طراحان نمای مدرن در تهران ، یافتن …