نمای پانچ متال
خانه / استرچ متال نمای ساختمان / موارد کاربرد ورق فلزی طرح دار در نمای ساختمان

موارد کاربرد ورق فلزی طرح دار در نمای ساختمان

در گذشته موارد کاربرد ورق فلزی آهنی و آلومینیومی در نمای ساختمان ، محدود به ساخت نرده و جان پناه و یا حفاظ های پنجره های می گردید ف که با سلیقه و خلاقیت اهنگران و طراحان تا جایی که امکان داشت ؛ طرح های زیبایی از آن ها ساخت می شد، چنان که در ساختمان های قدیمی تهران ، اگر کمی دقت شود حفاظ های فلزی و نرده اهنی طرح دار زیبایی دیده می شود.

اما کم کم با رشد تکنولوژی و دستگاه ها و ماشین آلاتی که برای برش لیزری ورق آهن و آلومینیوم به بازار آمدند ، دست طراحان و آرشیتکت ها برای استفاده از ورق فلزی طرح دار به صورت گسترده در سطوح مختلف نمای ساختمان باز گردید. به طوری که دیگر استفاده از ورق طرح دار فلزی در نمای ساختمان محدود به حفاظ و نرده نمی باشد.

در انواع مختلف سایه بان ها، سطوح پوسته دوم نمای ساختمان، می توان به پروژه های بزرگی که در سطح بین المللی و در تهران هم مشاهده می گردد پروژه هایی را مشاهده نمود که آرشیتکت آن استفاده خلاقانه ای از ورق فلزی طرح دار در سطح وسیعی از نمای ساختما نموده است.

نمایندگی فروش بهترین ورق طرح دار فلزی نما

موارد کاربرد ورق فلزي در نماي ساختم
ورق فلزي در نماي ساختمان

اما دسترسی به این شرکت ها و کارخانه های تولید ورق فلزی طرح دار نما چگونه است؟ بهترین نمایندگی های فروش این محصول مدرن نمای ساختمان را کجا می توان پیدا کرد؟

در پاسخ باید در وهله اول از شهرک های صنعتی نام برد که این کارگاه ها و کارخانه های دارای ماشین آلات برش لیزری فلزات را در خود جای داده اند. چرا که این صنف از فعالیت دیگر محدود به یک آهنگری کوچک نیست که پیش از این نرده و حفاظ آهنی را با استفاده از ورق فلزی می ساختند.

بلکه این شرکت ها و کارخانه ها ماشین آلاتی با ابعاد بسیار بزرگ دارند که بتوانند تعداد بالایی از پانل های فلزی طرح دار نمای ساختمان را در مدت کوتاهی طبق خواسته معمار ساختمان ، برش لیزری و خم کاری نمایند.

 

مشخصات ورق های طرح دار لیزری

ورق فلزي در نماي ساختمان
ورق فلزي در نماي ساختمان

ورق های فلزی طرح دار لیزری مخصوص نمای ساختمان مشخصات ویژه ای به لحاظ ضخامت و ابعاد شان دارند. همچنین می بایستی به تخلخل طرح مورد نظر نیز دقت شود. به طور معمول استفاده از ورق آهنی روغنی طرفداران بیشتری نسبت به ورق آهن سیاه ، برای تولید ورق فلزی طرح دار نما دارد.

همچنین در ورق های اهنی فلزی طرح دار نما ضخامت زیاد باعث سنگین تر شدن این محصول می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های پایین همین صفحه تماس حاصل بفرمایید.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده نما دوپوسته پانچ متال در تهران

امروزه یکی از دغدغه های اصلی سازندگان و طراحان نمای مدرن در تهران ، یافتن …