نمای پانچ متال
خانه / نمای دو پوسته / هزینه نصب و اجرای نمای دوپوسته ساختمان چگونه محاسبه می شود؟

هزینه نصب و اجرای نمای دوپوسته ساختمان چگونه محاسبه می شود؟

هزینه نصب و اجرای نمای دوپوسته ساختمان با توجه به متریال و محصولاتی که خریداری می شود متفاوت است. هزینه نصب و اجرای نمای دوپوسته ساختمان از مهم ترین مواردی است که مورد توجه مشتریان قرار می گیرد. در واقع قیمت واقعی و پایه و هزینه نصب و اجرای نمای دوپوسته ساختمان در همان لحظه مشخص نمی شود و حتما باید تمام فاکتور های دخیل در قیمت با توجه به سلیقه مشتریان و همچنین اجرت مجری کار محاسبه شود.

 

باید بدانید که تنوع محصولات و طرح های نمای ساختمانی بسیار متفاوت است و با توجه به کیفیت و نوع خرید متریال بکار رفته می تواند بر قیمت نهایی اجرای نمای دو پوسته ساختمان موثر باشد. همچنین دستمزد نهایی با توجه به حجم و مکان و زمان پروژه متفاوت بوده و بر هزینه نصب و اجرای نمای دوپوسته ساختمان تاثیر گذار است.

 

عامل مهم دیگر که بر هزینه نصب و اجرای نمای دوپوسته ساختمان موثر است روش نصب است. بعضی از روش های نصب از کیفیت بالاتر و بالطبع از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند ولی در عوض هزینه های شما برای نگهداری و تعمیرات بعدی از نمای دو پوسته ساختمان را کاهش خواهد داد و نمای ساختمان شما ماندگاری بیشتری خواهد داشت همچنین در بعضی از موارد مجری های طرح ها از روش های منسوخ برای نصب استفاده می کنند که در نهایت قیمت های پایینی را ارائه می کنند اما این روش ها می توانند بعد ها هزینه های زیادی را برای نگهداری از نما با افراد تحمیل خواهد کند و همچنین ماندگاری نما ساختمان بشدت پایین خواهد آمد.

نکات مهم قبل از اجرای نمای دو پوسته

 

یک نکته بسیار مهم اینکه در ابتدا شاید هزینه نصب و اجرای نمای دوپوسته ساختمان بالا به نظر برسد اما لازم است قبل از هر گونه اقدام به خرید و اجرا و نصب برای نمای ساختمان خود باید از افراد حاذق و قابل اطمینان و اساتید فن مشورت بخواهید در مورد نحوه اجرای پروژه و نوع متریال و کیفیت کار مشاوره بگیرند. برای آگاهی و مشاوره در نحوه ی اجرای و هزینه نصب و اجرای نمای دوپوسته ساختمان مشاوران و اساتید تیم ما آماده ارائه هرگونه خدمات به شما هموطنان گرامی هستند.

 
جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان ورق اکسپنددمتال نما با کیفیت بالا در تهران

ورق اکسپنددمتال نما چیست؟ ورق اکسپنددمتال مخصوص از آن دسته نماهای فلزی جدیدی است که …