نمای پانچ متال
خانه / ورق آلومینیوم / نمایندگی فروش ورق آلومینیوم مشهد

نمایندگی فروش ورق آلومینیوم مشهد

ورق هایی که به راحتی قابل انعطاف هستند و می توان آن ها را خم کرد، ورق آلومینیوم می‌گویند. این ورق ها بسیار نازک و قابل شکستن هستند، در بعضی موارد از آن ها برای روکش کاغذ و پلاستیک نیز استفاده می کنند.

در گذشته از قلع به جای آلومینیوم استفاده می شد اما از قرن بیستم به بعد آلومینیوم جایگزین آن شد. آلومینیوم در ایران، نمایندگی فروش زیادی دارد که یکی از آن ها در مشهد است. ورق آلومینیوم مشهد، یکی از بهترین ورق ها به شمار می رود که در ادامه به بررسی بیشتر آن می پردازیم.

نمایندگی فروش ورق آلومینیوم مشهد

جدیدترین انواع ورق آلومینیوم مشهد

جدیدترین انواع ورق آلومینیوم مشهددر نمایندگی فروش آلومینیوم در مشهد، شما میتوانید جدیدترین انواع ورق ها را مشاهده کنید. 

فویل های قلع در گذشته قبل از تولید فویل آلومینیومی در دسترس بودند که به صورت تجاری به فروش می رفت. ورق های آلومینیومی به دلیل ضخامت نسبت به آب و اکسیژن آب، نفوذ پذیر تر هستند.

سطح فویل های آلومینیومی به صورت براق و گاهی مات است، هنگامی که این فویل ها در مرحله آخر، سمت غلتک نورد باشد، این فویل ها به صورت براق در می آیند. 

به دلیل انداختن دو ورق روی یکدیگر هنگام نورد کردن، یک طرف مات و طرف دیگر به صورت براق در می آید. براق بودن سطح ورق، هنگام تابش و نور، باعث جلوگیری و حرارت کمتر می شود. سطح مات ۸۰ درصد و سطح براق ۸۸ درصد، بازتاب دارد.

در بسته بندی ها به دلیل شکل پذیری این ورق ها،‌ استفاده زیادی می شود. فویل های آلومینیومی را می توان به ورق های نازک تر،خم‌ و لوله کرد. در بسته بندی غذا نیز کاربرد زیادی دارد. 

ورق های آلومینیومی، ضخامت های متفاوتی دارند،‌ آلکونام نوعی ورق آلومینیومی است که از آن به دلیل به صرفه بودن از نظر اقتصادی، استفاده زیادی می شود. 

این ورق ها را می توان به طرح های جدید و متنوع تبدیل کرد و با توجه به سلیقه مشتری و قصد ساختن چه بنایی را دارد، مورد استفاده قرار ‌می گیرد.

ورق های آلومینیومی بسیار پر کاربرد در همه جاها هستند.

خرید مستقیم ورق آلومینیوم مشهد از درب کارخانه

خرید مستقیم ورق آلومینیوم مشهد از درب کارخانهبرای خرید ورق آلومینیوم شما می توانید با رفتن به سایت های مربوط به این نمایندگی، آلومینیوم مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

سفارش آنلاین بسیار به صرفه تر از لحاظ هزینه و وقت است‌، همچنین خرید و فروش ورق آلومینیوم مشهد به صورت آنلاین و مستقیم از درب کارخانه به منزلتان امکان پذیر است. قیمت ورق آلومینیوم به روز است،‌‌ و قیمت مشخصی ندارد.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه ورق آلومینیوم پانچ ارزان قیمت

ورق آلومینیوم پانچ شده که پایه ی آن ورق عمومی می باشد در انواع اندازه ها و ابعاد مختلف عرضی و طولی و با حجم ضخامتی متعدد موجود است. ورق پانچ شده یا همان سوراخ ش

دیدگاهتان را بنویسید