نمای پانچ متال
خانه / ورق آلومینیوم / معرفی ورق آلومینیوم آلیاژ ۱۰۵۰

معرفی ورق آلومینیوم آلیاژ ۱۰۵۰

ورق آلومینیوم در صنایع مختلف بسیار مورد توجه است. ورق آلومینیوم مطابق با GOST 21631 ساخته شده است و ترک و لکه های خوردگی ندارد. ورق آلومینیوم در برابر خوردگی و مقاومت در برابر زنگ زدگی ، پردازش آسان است. ورق آلومینیوم در پردازش مواد غذایی ، صنعت خودرو ، تبلیغات در فضای باز و قطعات مختلف آلومینیوم استفاده می شود. در این مقاله درمورد ورق آلومینیوم آلیاژ ۱۰۵۰ صحبت میکنیم که یکی از ورق های آلومینیومی است

معرفی ورق آلومینیوم آلیاژ ۱۰۵۰

ورق آلومینیوم یک ماده ایده آل برای بسیاری از صنایع است. ویژگی های آلیاژ آلومینیوم باعث می شود تا از آن به عنوان ماده اولیه صنعت هواپیما به صنعت خانگی استفاده شود. با توسعه فناوری ، قیمت آلومینیوم برای بسیاری از مصرف کنندگان در بازار فلزات نورد مقرون به صرفه شده است.

بنابراین امروزه به طور گسترده در تمام زمینه های صنعت مورد استفاده قرار می گیرد.

ورق برای بسیاری از انواع تولید بسیار مناسب است. مزایای اصلی ورق آلومینیوم عبارتند از: وزن سبک – ورق آلومینیوم آلیاژ ۱۰۵۰ تقریباً سه برابر سبک تر از فولاد معمولی است.

مقاومت در برابر خوردگی – محصولات آلومینیوم تقریباً در برابر خوردگی مقاوم هستند. امکانات مختلف پردازش – قابل برش ، جوشکاری ، خم شدن ، و استحکام دربرابر انواع فشارهای خارجی و علاوه بر آن دارای رنگ های زیبا و خاصیت های منحصر به فرد هستند . یکی از این ورق ها ، ورق آلومینیوم آلیاژ ۱۰۵۰ است که ویژگی های مناسبی در صنعت دارد

خصوصیات ورق آلومینیوم آلیاژ۱۰۵۰

 

ورق آلومینیوم آلیاژ ۱۰۵۰ با آلیاژ ۹۹٫۵ است و این یعنی آلومینیوم خالص است. بدون عناصر آلیاژی ، بدون ترکیبات بین فلزی ، و نه هیچ رسوبی . این فلز با مقاومت در برابر خوردگی ، گرما و هدایت الکتریکی بسیار عالی است. ورق آلومینیوم آلیاژ ۱۰۵۰ دارای شکل پذیری بالا است ، بازتاب بالا ، وزن مخصوص ۲٫۷۰۵ گرم در سانتی متر مکعب. صفحات بازتاب ، وسایل روشنایی ، زیور آلات ، مخازن صنایع شیمیایی ، مواد رسانا و سایر مواد ، برای لوله کویل اکسترود شده برای تجهیزات و ظروف غذا استفاده میشود که از جمله کاربرد های ورق آلومینیوم آلیاژ ۱۰۵۰ است .

فلز آلومینیوم ۱۰۵۰ با عملیات حرارتی سخت نمی شود. فقط سخت شدن با کار یا نورد سرد امکان پذیر است این ورق شکل پذیر است (شکل پذیری عبارت است از خاصیت فلزات که امکان تغییر شکل مکانیکی آنها را فراهم می کند )، شکل پذیری معمولاً با استفاده از آن اندازه گیری می شود طول و کاهش طول در یک آزمون کششی تعیین می شود.

هنگامی که تغییر شکل پلاستیک در اثر اعمال نیروی کششی به فلز ایجاد شود ، در یک خط بدون شکستگی قرار می گیرد. خاصیتی که قابل کشش است ، شکل پذیری نام دارد و شکل پذیری است با ناحیه طویل و کاهش (RA) اندازه گیری می شود. این توانایی ماده است که بدون انهدام تغییر کند و انعطاف پذیر باشد .

قیمت ورق آلومینیوم آلیاژ ۱۰۵۰

با توجه به نابه‌سامانی و نیز آشفته بودن بازار ارز و طلا، قیمت آهن، فولاد و آلومینیوم نیز تغییرات ناگهانی دارد و نمی‌توان یک قیمت ثابت برای آنها در نظر گرفت. همچنین با درنظر گرفتن ابعاد ورق سفارشی و تعداد هر سفارش ممکن است قیمت متفاوت باشد، اما شما می‎توانید با مراجعه به سایت شرکت نمای مدرن شکوه از قیمت روزانه ورق آلومینیوم آلیاژ ۱۰۵۰ مطلع شوید.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه ورق آلومینیوم پانچ ارزان قیمت

ورق آلومینیوم پانچ شده که پایه ی آن ورق عمومی می باشد در انواع اندازه ها و ابعاد مختلف عرضی و طولی و با حجم ضخامتی متعدد موجود است. ورق پانچ شده یا همان سوراخ ش