نمای پانچ متال
خانه / نمای ساختمان / قیمت اجرای نمای سی ان سی چگونه است؟

قیمت اجرای نمای سی ان سی چگونه است؟

نمای سی ان سی جزء نماهای فلزی جدید ساختمان ها است که به تازگی توسط طراحان و مهندسان به مردم و معماران پیشنهاد می شود، قیمت اجرای نمای سی ان سی -cnc بسته به جنس فلز، طرح، مقاومت و نحوه استفاده توسط بازار و میزان سفارش و استقبال مردم تعیین می شود.

ساخت و تولید و اجرای نمای سی ان سی cnc

 

فلز های استفاده شده در نماهای ساختمانی جدید متنوع و از آلومینیوم، آهن مس برنج، استیل و … می باشد که با استفاده از دستگاه های برش سی ان سی، پرس، لیز و تیغه ای طرح های مختلفی بر روی آنها زده می شود که همگی اینها بر روی  قیمت اجرای نمای سی ان سی تاثیر گذار است.

عوامل تاثیر گذار در قیمت نمای سی ان سی

کیفیت فلز انتخاب شده، دقت و تمیزی نقش زده شده بر روی فلز، ضخامت و نوع و مکان استفاده از این نما و ورق و سرعت تحویل سفارش می تواند سبب قیمت گذاری مختلف شود و قیمت اجرای نمای سی ان سی را تغییر دهد.

نام شرکت ارائه دهنده، برند کار، خدمات پس از فروش و نحوه ارائه گارانتی هم از دیگر خصوصیات رقابتی شاخص شرکت ها در قیمت  اجرای نمای سی ان سی در کشور می باشد.

با توجه به گسترده بودن این کار در کشور شرکت های مختلفی در اجرای این نمای نو ظهور فعال هستند که با کاهش و افزایش قیمت اجرای نمای سی ان سی سعی می کنند از رقبا پیشی بگیرند.

در این بین باید قبل از اهمیت به قیمت اجرای نمای سی ان سی به کیفیت ورق استفاده شده و اجرای منظم و دقیق کار و درزگیری های مناسب توسط نماکاران توجه کنیم تا استحکام سازه خیلی زود از بین نرود.

در واقع به علت صنعتی بودن این نوع نمای ورقه ای ساختمانی، پشتیبانی از آن بعد از نصب بسیار مهم است و شرکت های ارائه دهنده باید با مشتری مداری پشتیبانی تلفنی و حضوری سازه را انجام دهند که همه اینها بر قیمت اجرای نمای سی ان سی برای خریدار تاثیر می گذارد.

قابل ذکر است که اشکال مختلف و دقیق نمای سی ان سی، سرعت ما بین سفارش تا تحویل سازه، ساخت سازه در کارگاه و انتقال به محل نصب و امکان حکاکی های مدنظر خریدار  نیز سبب بالا و پایین شدن قیمت اجرای نمای سی ان سی می شود.

جهت دریافت مشاوره تخصصی این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس ادنانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122386423
واتس اپ: کلیک کنید
آدرس کانال: modernfacade20@
پاسخگویی تلگرام: modernfacade20@
اینستاگرام: modernfacade20
پست الکترونیکی:modernfacade20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان ورق اکسپنددمتال نما با کیفیت بالا در تهران

ورق اکسپنددمتال نما چیست؟ ورق اکسپنددمتال مخصوص از آن دسته نماهای فلزی جدیدی است که …